All Topic

Najlepsze Młodzieżowe forum ogólno-tematyczne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-09-27 22:59:57

BlackGhost

Adnim

2907491
Skąd: Leszczyny Citi
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 66
Punktów :   
WWW

a u was jak było ??

ile tęsknicie po rozstaniu się z swoją 2 połówką a może w ogóle nie tęsknicie i kto częściej zrywał ty czy twoja 2 połówka i ile TAK NAPRAWĘ masz za sobą związków takich co miały być poważne i czy jeśli jesteście już z kimś innym to myślicie o tej lub tym poprzednim



to ja może zacznę od tego z miałem aż 6 związków które z mojej strony były tratowane jak najbardziej poważnie jeśli komuś to powiem to on od razu uważa ze jestem jakby to nazwać playboyem albo kimś kto zmienia dziewczyny jak rękawiczki a to nie jest prawda

na koloni poznałem dziewczynę o imieniu Justyna byłem z nią chyba 3lata ale uznała ze to nie mam sensu i rozstajnymi się bo ona mieszkała za daleko i widywaliśmy się tylko w weekendy pamiętam ją do teraz i do teraz o niej myślę i jeśli miałbym szanse to bym się z nią spotkał można powiedzieć ze bardzo bym tego chciał

później długo byłem sam nie chciałem innej miłości ale przyszła była to Agnieszka to jest dziewczyna która nauczyła mnie całować i o niej tez myślę dość często milo wspominam czas gdy byliśmy razem (pół roku chyba) ale bardzo niemiło wspominam rozstanie wbiła mi największa szpilkę w serce jaką widziałem

jakoś rzadziej myślę o Ewelinie a raczej o tym ze ją skrzywdziłem bo postąpiłem zbyt pochopnie i pomyliłem zauroczenie z miłością po krótkim czasie rozstałem się z nią i na szczęście teraz jesteśmy dobrymi kumplami i ona ma Wojtka który ją kocha nad życie

i w końcu moja ukochana MARLENKA rana niby świeża a ma około 2 lata ciągle ją kocham i chyba nieprzestane myślę o niej bez przerwy zajmuje moje myśli i sny moje słowa i posty porostu ona jest moim życiem byłem z nią jakieś 2 miesiące ale to były moje najpiękniejsze 2 miesiące mojego życia ona ma cudowne oczy jedno niebieskie a drugie brązowe uwielbiam tonąć w ich głębi

po jakimś czasie zacząłem być z Karoliną osobą z mojej klasy do pewnego no mętu widziałem w tym sens ale puściej go straciłem nie zależało jej na niczym na stopniach w szkole próbowałem jej pomóc ale ona tylko uśmiechała się głupio i tyle nawet na mnie jej nie zależało rozstaniem się chyba zbytnio nie przejęła bo na drugi dzień chodziła z największym cwaniakiem z klas gastronomicznych jakoś nie myślę o tym co było między nami

teraz miłość zakazana skończona przez rodziców oni poszli do niej i powiedzieli jej mamie ze nie życzą sobie żebyśmy się spotykali jeszcze gdy bylem z nią zrobiłem to http://pl.youtube.com/watch?v=NBwahLkHV7E
ona teraz nie che mnie widzieć pogodziłem się z tym ale dużo myślę o byłych nas o naszej zakazanej miłości

i teraz Wracamy do MARLENKI krótka chwila zaledwie 2 tygodnie i tak jak przedtem najpiękniejsze w moim życiu


a u was jak było ??

Offline

 

#2 2008-10-05 01:00:16

BlackGhost

Adnim

2907491
Skąd: Leszczyny Citi
Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: a u was jak było ??

no nie wiem z jednej strony go zraniłaś ale pomyśl ja ty się czuła kiedy on cie zostawił nie było to miłe co nie no ale ja go nie znam więc może  mu się należało )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-sapphire.pun.pl www.bakugan-gierka.pun.pl www.im09-13.pun.pl www.wieniawa.pun.pl www.rpgkk.pun.pl